logo

Produkty

 

 

47224 Panel MARBURG Smart Art Easy 270 x 212 cm

NOVINKA

Katalógy:

Druh:
Moderné fototapety
Výrobca:
MARBURG
Odolnosť:
stredná odolnosť
Motív:
príroda, hory
Materiál:
vlies
Farba:
modrá
Výrobca - Kolekcia:
MARBURG Smart Art Easy
Rozmer:
270 x 212 cm
Výrobca: MARBURG
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MARBURG/SmartArtEasy/47224
Dostupnosť: na objednávku
78.82 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kvalitné panely od Marburgu s motívmi Arty Idea. Krásne vzory prírody a kvetov prinesú jemnosť do miestnosti. Spolu s farebnými tapetami od Marburgu dokážu vytvoriť unikátne a svieže kombinácie.

Uvedená cena je za 4 kusy panelov, ktoré tvoria vzor. Vzor je možné opakovať. 

Panel je možné kombinovať s jedno farebnými tapetami /pod obrázkom v galérii/ a tým vytvoríte dokonalé kombinácie. Panel je možné použiť ako kombináciu s 32441, 32403, 32402, 32407, 32414, 32406, 32436, 32410, 32401, 32409 a 32413

Technické údaje:

Materiál vlies
Farba
modrá, zmes farieb
Odolnosť stredná odolnosť
Rozmery 4 panely = 270 x 212 cm 1 panel = 270 x 53 cm
Výrobca MARBURG
Kolekcia Smart Art Easy

Pridajte sa, ponorte sa v inom a cudzom svete. V krátkosti: užite si nové nástenné maľby! Cítite krásnu vôňu lesa? Alebo počujete zvuky vĺn? Brilantná kvalita vytvára všetky vzory v kolekcii Smart Art Easy zdanlivo reálne! Nechajte sa zvádzať šarmom a kúzlom. Smart Art Easy sa dotkne Vášho srdca. Vy určujete čo cítite!

Prečo si vybrať vliesové panely?
 
Vliesové panely na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.
 
O značke MARBURG

Deň po dni je spokojnosť našich zákazníkov reflektovaná v práci našich 350 zamestnancov, ktorí silovne pracujú v The MARBURG Wallpaper Factory. Každá jedna rolka, ktorá opustí sklad je naplnená nekompromisnou kvalitou, precíznosťou pre detail, vynaliezavosťou a hlavne plnou vášňou pre našu prácu. The MARBURG Wallpaper Factory je známa skrz celý svet vďaka neprekonateľným výrobkom, ktoré nemajú v dnešnej dobe obdoby!

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom