logo

Produkty

 

 

Svietiace tapety do detskej izby

Aj Vy ste si ako malí želali mať nalepené fluorescenčné hviezdičky na strope? Tie však po krátkej chvíli prestali žiariť a namiesto toho, aby padali z oblohy, Vám padali rovno na nos. My sme pre Vás a Vaše ratolesti pripravili niečo omnoho lepšie a praktickejšie - špeciálne svietiace tapety, ktoré žiaria v tme. Spomedzi kvanta detských tapiet je to vskutku unikát.

Deti si tieto tapety určite obľúbia a budú nedočkavo čakať, aby mohli zaliezť do postele, pozorovať svietivé efekty a ponoriť sa do ríše snov. To urobí radosť aj Vám, dospelákom. A aby toho nebolo málo, všetky svietiace detské tapety sú v zľave až do 30%. Vianoce sú za rohom a my Vám chceme uľahčiť nákup nezabudnuteľných darčekov pre Vaše detičky.

V ponuke nájdete svietiace tapety od 3 významných európskych výrobcov v 3 rôznych dizajnoch s odlišným farebným prevedením. Nižšie si môžete prečítať o špecifikách jednotlivých výrobcov a ich "Glow in the dark" kolekcií. 

EIJFFINGER kolekcia Mini Me

Kolekcia Mini Me od holandského výrobcu EIJFFINGER je naozaj podarená a originálna. Výrobcovia pri jej vytváraní brali ohľad na deti aj rodičov. Pre deti prichystali hravé vzory s európskymi a africkými zvieratkami, plaviacimi sa veľrybami, či pasúcimi sa jednorožcami v záhrade plnej lúčnych kvetov.Čerešničkou na torte v tejto kolekcii je skupina tapiet GLOW IN THE DARK - svietiace tapety s motívom mysterióznej nočnej oblohy, ktoré žiaria v tme. No povedzte, aké dieťa by nechcelo zaspávať pri pohľade na malé svietiace mesiačiky?

Rodičia si prídu na svoje z hľadiska materiálu - SMARTPAPER. Je to najkvalitnejší druh papierových tapiet tzv. DUPLEX – zdvojená vrstva papiera s vliesovou membránou a vyššou odolnosťou od Eijffingera, ktorý nekladie dizajnérom žiadne obmedzenia. Tento materiál má zároveň dobrú priedušnosť a schopnosť zakryť jemné praskliny. Ľahko sa lepí aj odstraňuje.

A.S. CREATION kolekcia IL Decoro

Kolekcia IL Decoro v sebe ukrýva tapety mladistvého sviežeho štýlu, ktoré vyjadria individualitu každého jednotlivca. Vyznačuje sa rôznorodými tapetami od motívov prírodného dreva, farebných keramických kachličiek, kvetín, či svietiacich tapiet so vzorom hviezdičiek, ktoré žiaria v tme. Nájde sa v nich každý, kto má blízko k imitácii prírodných materiálov.

MARBURG kolekcia KUNTERBUNT

Špeciálna kolekcia KUNTERBUNT je navrhnutá samotnými rodičmi a schválená deťmi. Izba môže byť dekorovaná pre dieťa, batoľa, ale aj malých školákov. Chlapci a dievčatá si môžu vybrať z rôznych farieb a  vzorov kvetinovej lúky, zlomyseľnej líšky, melého námorníka alebo kolotoča. Táto kolekcia obsahuje aj dve tapety s motívom hviezd, ktoré svietia v tme, a tak si vaše ratolesti prídu na svoje hoci aj uprostred noci.

Filter
Cena