logo

Produkty

 

 

Svietiace detské tapety EIJFFINGER Mini Me 399033

NÁŠ TIP
Povrch:
svieti v tme
Vzor:
detský
Výrobca - Kolekcia:
EIJFFINGER Mini Me
Motív:
vesmír
Farba:
čierna
Výrobca:
EIJFFINGER
Odolnosť:
stredná odolnosť
Materiál:
vlies
Výrobca: EIJFFINGER
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: EIJFFINGER/Mini Me/399033
Dostupnosť: 7 - 14 dní
74.92 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 rolku.
 
Rozmer: 10,05 m x 52 cm 
Opakovanie vzoru (raport): 53 cm
Materiál: vlies (smart paper) - podklad vlies, povrch hladký papier
Základný odtieň podkladu: bledosivý
Odtieň vzoru: biely
 
Milí zákaznící, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Kolekcia Mini Me od holandského výrobcu EIJFFINGER je naozaj podarená a originálna. Výrobcovia pri jej vytváraní brali ohľad na deti aj rodičov. Pre deti prichystali hravé vzory s európskymi a africkými zvieratkami, plaviacimi sa veľrybami, či pasúcimi sa jednorožcami v záhrade plnej lúčnych kvetov. Čerešničkou na torte v tejto kolekcii je skupina tapiet GLOW IN THE DARK - svietiace tapety s motívom mysterióznej nočnej oblohy, ktoré žiaria v tme. No povedzte, aké dieťa by nechcelo zaspávať pri pohľade na malé svietiace mesiačiky?
 
Rodičia si prídu na svoje z hľadiska materiálu - SMARTPAPER. Je to najkvalitnejší druh papierových tapiet tzv. DUPLEX – zdvojená vrstva papiera s vliesovou membránou a vyššou odolnosťou od Eijffingera, ktorý nekladie dizajnérom žiadne obmedzenia. Tento materiál má zároveň dobrú priedušnosť a schopnosť zakryť jemné praskliny. Ľahko sa lepí aj odstraňuje.
V porovnaní s papierovými tapetami, SmartPaper je o triedu vyššie. Vo všeobecnosti papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nížšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením. 
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.

Čítajte viac...

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom