logo

Produkty

 

 

WS-12 Ozdobný 3D panel DUNIN 600 x 600 mm

Katalóg:

Štýl:
moderný
Výrobca:
DUNIN
Materiál:
Polystar
Výrobca: DUNIN
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: Dunin/3Dpanel/WS-12
Dostupnosť: 7 - 10 dní
43.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Najnovšia kolekcia 3D panelov je alternatívou pre estetikov hľadajúcich čerstvé a originálne riešenia. Prvky sú vyrobené z POLYSTAR (tvrdeného POLYURETHANE), ktorý sa ľahko inštaluje a ľahko rezá, lepí a injektuje. Každá z týchto troch foriem je v konvexnej a plochej verzii. Tieto sú vyrobené z HDF – tvrdého a odolného materiálu.

Cena je za celý kus. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Technické údaje:

Materiál Polystar ‎
Rozmer 600 x 600 mm
Výrobca Dunin


Materiál Polystar

Materiál Polystar = tvrdený POLYURETHANE sa ľahko inštaluje a ľahko rezá, lepí a injektuje. Panely môžu byť navyše natreté v akejkoľvek farbe. Polystar je tvrdý a odolný materiál. 

Výhody 3D panelov DUNIN

  • Certifikované
  • Vodeodolné
  • Nástenné
  • Tvrdé
  • Jednoduchá inštalácia
  • Ľahko natierateľné

Kombinácia vypuklých a plochých prvkov vám umožňuje vytvárať prekvapujúce usporiadania. Tieto kompozície sa ukážu v komerčných priestoroch, napríklad v kluboch, reštauráciách a hoteloch, ako aj v izbách moderných apartmánov, napr. v obývacej izbe, hale, spálni alebo kuchyni. Na pokrytie 1 metra štvorcového potrebujete 2,78 ks.

O značke DUNIN

Firma DUNIN sa zaoberá návrhom a výrobou dekoračných a obkladových produktov. Skupina mladých projektantov vytvára kolekcie, ktoré sledujú aktuálne módne trendy. Nimi ponúkané série sú charakterizované odvážnym designom a bohatou farebnosťou. DUNIN vytvára vzory, ktoré umožňujú odvážne, extravagantné riešenia pre Vaše nápady.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom