logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

V3SR Stenová lamela STERI Deep (2700 х 40 х 30 mm.) dub biely SAN REMO

NOVINKA
Kolekcia:
STERI Deep
Rozmery:
2700 х 40 х 30 mm.
Materiál:
MDF doska
Povrch:
Matný
Farba:
drevo dekory
ID produktu: UNI-Sachs/SteriD/DubBielySanRe
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
13.23
ks

Moderný dekoračný obklad na steny, stropy, výklenky alebo na malé fragmenty v interiéri. Biele drevené prevedenie prinesie jemnosť a čistotu do interiéru. Môžete vďaka nim vytvoriť väčšie súkromie zónovaním v akýchkoľvek vnútorných priestoroch.
 
Uvedená cena je za 1 kus stenovej lamely STERI Deep 2700 х 40 х 30 mm. K lamele je doporučené objednať systémové príslušenstvo.
 
 
DEKOR A FAREBNÉ PREVEDENIE: dub biely SAN REMO
POVRCH:
matný
ROZMER: 2700 х 40 х 30 mm.
MATERIÁL:
MDF doska
KOLEKCIA: STERI Deep
 

Montáž: Stenové lamely je veľmi jednoduché montovať. Ak máte steny dokonale rovné, môžete využiť priame lepenie s vhodným montážnym lepidlom na stenu v primeraných rozostupoch. Pri takomto lepení však môžete využiť aj doplnkový dekoračný profil - pás, ktorý vymedzí pravidelné medzery medzi jednotlivými lamelami a upraví pozadie za lamelami tak, že medzi nimi už nevidno stenu.

Pre profesionálnu montáž a montáž lamiel na steny, ktoré nie sú optimálne rovné, je vynikajúcou pomôckou originálna kovová W1UPO Montážna lišta, ktorú je potrebné navŕtať na stenu. Na takto pripevnenú montážnu lištu sa lamela nasunie. Predtým treba  na zadnú stranu lamely naniesť lepidlo, ktoré lamelu ešte upevní. 

Ak plánujete pomocou stenových lamiel vytvoriť aj predeľovaciu stenu v príslušenstve je dostupná aj W6UPO Spojovacia lišta k lamelám UNIMaxi - na tvorbu 3D priečok pre oddeľovacie zásteny. Jedna lišta poslúži na spojenie dvoch stenových lamiel. Vytvorí sa tak plná 3D lamela / hranol/ , ktorá bude z každej strany pohľadová - pokrytá dýhou. Umiestnením viacerých takto prevedených lamiel vedľa seba vzniknú zásteny alebo rošty vhodné na zónovanie (oddeľovanie) miestností alebo ich časti, schodiska ... Pre montáž takto vytvorených predeľovacích stien je potrebné prikúpiť aj W5UPO Montážna sada pre uchytenie lamelovej priečky do stropu a podlahy.

Návod na montáž a potrebné príslušenstvo nájdete tu!
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom