logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

 

 

R13 rozeta ARSTYL N&M 10 x 10 x h 2 cm

NOVINKA

Katalógy:

Materiál:
tvrdený
Povrch:
neupravený matný
Typ:
rozety
ID produktu: N&M/Arstyl/Rozeta/R13
Výrobca: N&M
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku
31.20
ks

Cena je za 1 set, ktorý obsahuje 4 kusy roziet. Profil sa predáva len na celé sety. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Vhodne zvolené ozdobné prvky v kombinácii s profilmi a lištami dokážu do interiéru vniesť atmosféru luxusu a elegancie. Premenia svojim tvarom jednoduchú stenu alebo strop na zaujímavý dizajnový celok, dodajú miestnostiam nový vzhľad a štýl. Rozetu je možné použiť ako ozdobný stropný prvok, do stredu ktorého sa obvykle umiestňuje luster alebo visiace svietidlo. Kompaktné, jednoduché alebo bohato zdobené rozety rôznych profilov a tvarov vytvoria pre svietidlo originálnu platformu. Rovnako je možné použiť vhodné rozety aj na steny pre vytvorenie platformy pre nástenné svietidlo, prípadne ich využiť len ako dizajnové dekoračné akcenty.

Vhodné nielen k dekorácii, ale aj k zakrytiu drobných nedostatkov vzniknutých pri montáži svietidiel. Rozeta taktiež perfektne poslúži aj v prípade, že vzhľadom na veľkosť stropu pôsobí svietidlo príliš subtílne. Po montáži a vytmelení okrajov je potrebné povrch rozety pretrieť kvalitnou vodou riediteľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.

Technické údaje: 

Materiál polyuretán

Rozmer

10 x 10 x h 2 cm

Výrobca N&M

Ozdobná rozeta z polyuretánu o hustote cca 160kg/m3. Povrch lišty je veľmi hladký, bez pórov. Rýchla a jednoduchá montáž. 

Výhody ozdobných roziet N&M

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo Adefix 310 ml a Adefix plus 290 ml - na lepenie a tlmenie spojov.

O značke N&M

NOËL & MARQUET je synonymom desaťročných odborných znalostí prémiového dizajnu. Zaručuje pečať kvality, poradenstva najvyššej úrovni a servisu. Skúseností s dizajnom, inováciami, kvalitou a vývojom odráža štruktúrované portfólio. Svet NOËL & MARQUET čaká na objavenie v katalógu - nájdete nekonečno možností a prvky dizajnu pre Váš osobný a hlavne kreatívny priestor. 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom