logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

Luxusné tapety UNIVERSE - 81221

NÁŠ TIP
Odolnosť:
nižšia odolnosť
Výrobca:
HOHENBERGER
Výrobca - Kolekcia:
HOHENBERGER Universe
Vzor:
vlnovky
Farba:
sage green
Povrch:
lesklý podklad
Materiál:
sklená drť na vliesovej podložke
ID produktu: HOHENBERGER/Universe/81221
Výrobca: HOHENBERGER
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 7-21 dní
134.40
rolka

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Tapeta: Universe - 81221
Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m
Opakovanie vzoru (raport) : 32 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: sage green
Odtieň vzoru: sage green, zlatý
 
Tapety kolekcie Universe dokonale ohúria svojou jedinečnou sofistikovanosťou. Vďaka perfektnej kombinácii, sklenej drte s unikátnymi vzormi, dokážu vykúzliť neopakovateľné optické ilúzie. Tie sa v priebehu dňa neustále menia, v závislosti od množstva svetla, kotré dopadá na tapety, a tak každú minútu pretvárajú vaše domovy na jedinečné očarujúce interiéry. Ďalšou známkou ich neprekonateľnej kvality je fakt, že sa udržateľne vyrábajú v Nemecku stopercentne bez PVC, plastifikátorov a iných rozpúšťadiel, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravú klímu či životné prostredie vášho domova. 

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom