logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

 

 

Lišta pre LED osvetlenie MD016, 200 x 10 x 2,3 cm

- 7%
Farba:
Biela
Rozmer:
200 x 10 x 2,3 cm
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MD368
Dostupnosť: na objednávku
21.58
Pôvodná cena 23.20, Zľava 7 %
KS

 

Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Dĺžka profilu 2 bm. Cena je za celý kus, tj. 2 bm.

Profil sa predáva len na celé kusy.

Osvetľovacie LED pásiky nie sú súčasťou dodávky, treba dokúpiť samostatne.

Na lištu odporúčame z vnútornej strany nalepiť ALU pásku, ktorá zabezpečí tepelnú izoláciu a lepší odraz svetla (páska nie je súčasťou lišty). ​

Vhodne vybrané ozdobné interiérové lišty a prvky dokážu aj najjednoduchšiu izbu skrášliť a spraviť ju zaujímavou. Súčasne dodávajú miestnostiam nový štýl, eleganciu, harmonický nádych, čím skrášlia a spríjemnie Vaše okolie.

POPIS VÝROBKU
 
Lišty pre nepriame osvetlenie sú moderné, elegantné a veľmi praktické interiérové doplnky . Tieto profily ukrývajú nepriame LED osvetlenie a umožňujú tak vytvoriť jemné a jedinečné svetelné efekty. Všetky prvky vnesú do interiéru teplo a zbavia ho surovosti typickej pre jediný zavesený zdroj svetla. Kompaktné LED pásiky sa ľahko montujú, vyznačujú se veľkou úspornosťou elektrickej energie a dlhou životnosťou a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. V kombinácii s rôznymi možnosťami LED pásikov ponúkajú veľmi zaujímavé a originálne osvetlenie. Plošné osvetlenie zabezpečuje dostatok svetla v celom interiéri, nepriame svetelné rampy zase intimitu pri večernej pohode, alebo farebné podčiarknutie atmosféry. Vhodným návrhom tak vznikne praktický a dizajnovo veľmi atraktívny svetelný komplet. Kompaktné, jednoduché a veľmi odolné lišty rôznych profilov vhodné nielen k dekorácii, ale aj k zakrytiu prasklín alebo elektrických káblov. Pre lepenie doporučujeme lepidlo zo sekcie príslušenstvo. Pretierateľné vodouriediteľnými farbami.
 
PARAMETRE VÝROBKU
Kolekcia      Elite
Rozmer       200 x 10 x 2,3 cm
Dĺžka lišty   2 m
Materiál      PolyForce® - plastový materiál s vysokou hustotou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu

Lepidlá vhodné na lepenie profilov viď záložka príslušenstvo.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom