logo

Produkty

 

 

MD105 Rohová lišta pre nepriame osvetlenie MARDOM DECOR d 240 x v 10,8 x š 12 cm

- 5%

Katalóg:

MARDOM decor katalóg

Typ:
nepriame osvetlenie
Povrch:
neupravený matný
Materiál:
polystyrénový
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MARDOMDECOR/RohováL/MD105
Dostupnosť: 14-21 dní
31.65 ks
Pôvodná cena 33.31, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2,4 bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Osvetľovacie LED pásiky nie sú súčasťou dodávky, treba dokúpiť samostatne.

Lišty pre nepriame osvetlenie sú moderné, elegantné a veľmi praktické interiérové doplnky. Tieto profily ukrývajú nepriame LED osvetlenie a umožňujú tak vytvoriť jemné a jedinečné svetelné efekty. V kombinácii s rôznymi možnosťami LED pásikov ponúkajú veľmi zaujímavé a originálne osvetlenie. Plošné osvetlenie zabezpečuje dostatok svetla v celom interiéri, nepriame svetelné lampy zase intimitu pri večernej pohode alebo farebné podčiarknutie atmosféry. Vhodným návrhom tak vznikne praktický a dizajnovo veľmi atraktívny svetelný komplet.
 
Po aplikácii je línia profilov bez predelov a spojok. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.

Na lištu odporúčame z vnútornej strany nalepiť ALU pásku, ktorá zabezpečí tepelnú izoláciu a lepší odraz svetla (páska nie je súčasťou lišty).

 

Technické údaje: 

Materiál PolyForce®
Rozmer d 240 x v 10,8 x š 12 cm
Výrobca Mardom Decor

Materiál PolyForce® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody líšt pre nepriame osvetlenie MARDOM DECOR:

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo MARDOM Fix Pro alebo MARDOM MAX.  Na spoje medzi lištami použite MARDOM Fix Extra.

O značke MARDOM DECOR:

Mardom Decor je jedným z popredných výrobcov dekoratívnych líšť a štukov. O akosti jeho výrobkov svedčia okrem spokojných zákazníkov aj mnohé ocenenia v prestížnych priemyselných súťažiach ako aj kvalitné materiály použité pri výrobe týchto produktov. Sortiment tejto značky zahŕňa stovky dizajnov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s renomovanými dizajnérmi, a tak vznikli produkty do interiéru určené pre všetky štýly, od minimalizmu až po klasické bohaté dekorácie.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom