logo

Produkty

 

 

Detské tapety GRAHAM&BROWN Kids@Home 111388 - Panel

Vzor:
detský
Motív:
Disney
Výrobca:
GRAHAM & BROWN
Výrobca - Kolekcia:
GRAHAM & BROWN Kids & Home
Odolnosť:
stredná odolnosť
Povrch:
matný
Materiál:
vlies
Farba:
modrá
Výrobca: GRAHAM & BROWN
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: GRAHAM&BROWN/K@H111388
Dostupnosť: 14 - 21 dní
79.92 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 panel. Jeden panel je 3,0 m x 2,80 m.
Panel sa skladá zo 6 častí s rozmermi : 50 cm x 280 cm.
 
Rozmer: 3,00 m x 2,80 cm
Opakovanie vzoru(raport): 0 cm
Materiál: vlies
Základný odtieň: tmavomodrý, biely
Odtieň vzoru: zmes rôznych farebných odtieňov - bielej, modrej, fialovej, červenej, tykrysovej,...

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Dizajnové tapety v kombinácii s rôznofarebnými vzormi a motívmi sú skvelými doplnkami, ktoré vytvárajú moderný a vkusný interiér. Tapety sú navzájom medzi sebou ľahko kombinovateľné, čo umožňuje vytvoriť naozaj jedinečnú a zároveň originálnu miestnosť presne podľa vašich predstáv.
 
Dizajnová tapeta s vašimi obľúbenými Disney postavičkami v kombinácii s rôznofarebnými tapetami a drevenými textúrami vytvára moderný a vkusný doplnok interiéru pre tých najmenších.
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

 

Čítajte viac...

Kids@Home je kolekcia plná detských hrdinov. Macko Pú a Mickey Mouse, Frozen a ďalšie Disney postavičky na vás čakajú. Nesmú tak isto chýbať ani hrdinovia od Marvel. V rozmanitej kolekcii plnej farieb sa nájdu nielen Vaše malé detičky, ale aj dospievajúci teenegeri.

GRAHAM & BROWN firmu založili dvaja priatelia, Harold Graham a Henry Brown v 1946. Po predčasnej smrti Grahama, Brown pokračoval v podnikaní. Podarilo sa mu zachovať a posunúť firmu. V srdci spoločnosti Graham & Brown spočíva pevná úcta k jej zamestnancom, zákazníkom a životnému prostrediu, za čo vďačí predovšetkým osobnému prístupu Henryho Browna k podnikaniu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?
 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom