logo

Produkty

 

 

Detská fototapeta EIJFFINGER Mini Me 399111

Motív:
Druh:
Detské fototapety
Farba:
béžová
Rozmery:
280 x 186 cm
Výrobca - Kolekcia:
EIJFFINGER Mini Me
Výrobca:
EIJFFINGER
Materiál:
vlies
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca: EIJFFINGER
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: EIJFFINGER/MiniMe/399111
Dostupnosť: do 30 dní
269.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Detská fototapeta otvorí dvere do zázračného sveta plnom čarov všetkým deťom, ktoré ju budú mať vo svojej detskej izbičke. Doprajte svojim deťom popustiť uzdu fantázie. Fototapetu s kvietkami a s čarovnými jednorožcami nesmiete prehliadnuť!
 
Uvedená cena je za 1 kus. Jeden kus je 280 x 186 cm.
 
Rozmery rolky: 280 x 186 cm                                                                                                                                           
Počet dielov: 4
Materiál: vlies (smartpapier)
Odolnosť: stredná odolnosť
Základný odtieň: béžový
Kolekcia: Mini Me
 
Kolekcia Mini Me od holandského výrobcu EIJFFINGER je naozaj podarená a originálna. Výrobcovia pri jej vytváraní brali ohľad na deti aj rodičov. Pre deti prichystali hravé vzory s európskymi a africkými zvieratkami, plaviacimi sa veľrybami, či pasúcimi sa jednorožcami v záhrade plnej lúčnych kvetov. Čerešničkou na torte v tejto kolekcii je skupina tapiet GLOW IN THE DARK - svietiace tapety s motívom mysterióznej nočnej oblohy, ktoré žiaria v tme. No povedzte, aké dieťa by nechcelo zaspávať pri pohľade na malé svietiace mesiačiky?
 
Prečo si vybrať smartpapierové fototapety?
 
Rodičia si prídu na svoje z hľadiska materiálu - SMARTPAPER. Je to najkvalitnejší druh papierových tapiet tzv. DUPLEXzdvojená vrstva papiera s vliesovou membránou a vyššou odolnosťou od Eijffingera, ktorý nekladie dizajnérom žiadne obmedzenia. Tento materiál má zároveň dobrú priedušnosť a schopnosť zakryť jemné praskliny. Ľahko sa lepí aj odstraňuje.
V porovnaní s papierovými tapetami, SmartPaper je o triedu vyššie. Vo všeobecnosti papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nížšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením. 
 
O značke EIJFFINGER

S farebnými vzormi tapiet a látok spoločnosť EIJFFINGER chce skrášľovať náš svet. Po všetky roky sa ich tvorivosť, zvedavosť a túžba po inovácii nezmenila. Vždy sa zaujímajú o najnovšie trendy vo farbách, vzoroch, zdobení a inovácie materiálov. Každodennou prácou v EIJFFINGER je ozdobovanie sveta v odlišných štýloch. V Holandsku, na domovskej základni, prechádza ich dizajn všetkými divíziami pred tým než opustia sklad a pošlú ich do celého sveta. Zástupcovia spoločnosti zosobňujú značku a uskutočňujú víziu.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom