logo

Produkty

 

 

Detská fototapeta EIJFFINGER Mini Me 399121

Výrobca:
EIJFFINGER
Výrobca - Kolekcia:
EIJFFINGER Mini Me
Motív:
zvieratá
Farba:
béžová
Rozmery:
280 x 93 cm
Odolnosť:
stredná odolnosť
Druh:
Detské fototapety
Materiál:
vlies
Výrobca: EIJFFINGER
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: EIJFFINGER/MiniMe/399121
Dostupnosť: do 30 dní
148 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Fototapeta s roztomilými pandičkami rozčaruje detičky. Otvorí im dvere do sveta plnom zábavy a hier! Fototapeta prináša jemné prevedenie, ktoré si zamilujete. Nečakajte a poďte si vybrať jednu z nich!
 
Uvedená cena je za 1 kus. Jeden kus je 280 x 93 cm.
 
Rozmer: 280 x 93 cm    
Počet dielov: 2                                                                                                                                     
Materiál: vlies (smartpapier)
Odolnosť: stredná odolnosť
Základný odtieň: béžový
Kolekcia: Mini Me
 
Kolekcia Mini Me od holandského výrobcu EIJFFINGER je naozaj podarená a originálna. Výrobcovia pri jej vytváraní brali ohľad na deti aj rodičov. Pre deti prichystali hravé vzory s európskymi a africkými zvieratkami, plaviacimi sa veľrybami, či pasúcimi sa jednorožcami v záhrade plnej lúčnych kvetov. Čerešničkou na torte v tejto kolekcii je skupina tapiet GLOW IN THE DARK - svietiace tapety s motívom mysterióznej nočnej oblohy, ktoré žiaria v tme. No povedzte, aké dieťa by nechcelo zaspávať pri pohľade na malé svietiace mesiačiky?
 
Prečo si vybrať smartpapierové fototapety?
 
Rodičia si prídu na svoje z hľadiska materiálu - SMARTPAPER. Je to najkvalitnejší druh papierových tapiet tzv. DUPLEXzdvojená vrstva papiera s vliesovou membránou a vyššou odolnosťou od Eijffingera, ktorý nekladie dizajnérom žiadne obmedzenia. Tento materiál má zároveň dobrú priedušnosť a schopnosť zakryť jemné praskliny. Ľahko sa lepí aj odstraňuje.
V porovnaní s papierovými tapetami, SmartPaper je o triedu vyššie. Vo všeobecnosti papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nížšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením. 
 
O značke EIJFFINGER

S farebnými vzormi tapiet a látok spoločnosť EIJFFINGER chce skrášľovať náš svet. Po všetky roky sa ich tvorivosť, zvedavosť a túžba po inovácii nezmenila. Vždy sa zaujímajú o najnovšie trendy vo farbách, vzoroch, zdobení a inovácie materiálov. Každodennou prácou v EIJFFINGER je ozdobovanie sveta v odlišných štýloch. V Holandsku, na domovskej základni, prechádza ich dizajn všetkými divíziami pred tým než opustia sklad a pošlú ich do celého sveta. Zástupcovia spoločnosti zosobňujú značku a uskutočňujú víziu.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom