logo

Produkty

 

 

4821 Šalátová misa EVVIVA Petra

Katalóg 2021

Materiál:
Porcelán
Výrobca - Kolekcia:
EVVIVA 2021
Farba:
béžová
Výrobca:
EVVIVA
Výrobca: EVVIVA
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: EVVIVA/Petra/Misy/4821
Dostupnosť: do 30 dní
18.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Béžová šalátová misa od EVVIVA prinesie jedinečnosť na každý stôl. Kúpte si viac zo sady Petra a vytvorte originálny jedálenský set. EVVIVA je inšpirovaná inováciou, originalitou a farebnosťou. Originálne produkty od spoločnosti by zaručene nemali chýbať pri každodennom používaní.
 
Uvedená cena je za jeden kus.
 
Technické údaje:
 
Materiál porcelán
Farba
béžová, biela
Rozmery Ø 23 cm
Výrobca EVVIVA
Kolekcia EVVIVA 2021
 
Produkt je možné umývať v umývačke riadu.
 
O značke EVVIVA
 
EVVIVA má dve duše - fantáziu a solídnosť, ktoré ju vedú k hlavnému cieľu. Jej cieľom je priniesť krásu a funkčnosť do Vašich domácnostiach. Z roka na rok sa návrhy obnovujú novými a ďalšími jedinečnými návrhmi. EVVIVA je inšpirovaná inováciou, originalitou a farebnosťou. Materiál a tvar dekorácie je navrhnutý, vyvinutý a študovaný, tak aby mohol ponúknuť čo nezameniteľný a jedinečný produkt.
 
Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.