logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

4146 Súprava tanierov EVVIVA Cloe (set 19 ks)

NOVINKA

Katalóg 2021

Výrobca:
EVVIVA
Výrobca - Kolekcia:
EVVIVA 2021
Materiál:
Porcelán
Farba:
hnedá
ID produktu: EVVIVA/Cloe/Taniere/4146
Výrobca: EVVIVA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: do 30 dní
83.60
ks

Súprava tanierov od EVVIVA. Ozvláštnite Vaše stoly spolu so setom a vytvorte jedinečnú atmosféru domova. Spoločnosť vytvorila ďalšie produkty, ktoré dodajú moderný nádych do interiéru.
 
Uvedená cena je za jeden set.
 
Technické údaje:
 
Materiál porcelán
Farba
hnedá, biela
Rozmery Ø 27 cm / Ø 20 cm / Ø 19 cm / Ø 23 cm
Počet
1 set obsahuje 18 kusov /            6 x plytkých tanierov / 6 x polievkových tanierov / 6 x dezertných tanierov / 1 x šalátová misa
Výrobca EVVIVA
Kolekcia EVVIVA 2021
 
Produkt je možné umývať v umývačke riadu.
 
O značke EVVIVA
 
EVVIVA má dve duše - fantáziu a solídnosť, ktoré ju vedú k hlavnému cieľu. Jej cieľom je priniesť krásu a funkčnosť do Vašich domácnostiach. Z roka na rok sa návrhy obnovujú novými a ďalšími jedinečnými návrhmi. EVVIVA je inšpirovaná inováciou, originalitou a farebnosťou. Materiál a tvar dekorácie je navrhnutý, vyvinutý a študovaný, tak aby mohol ponúknuť čo nezameniteľný a jedinečný produkt.
 
Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.