logo

Produkty

 

 

1T100 Set pletených tašiek 6 ks LN 38 x 25 x 30 cm

- 5% NOVINKA
Katalógy:
Modern country
 
L'oca Nera 2022
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Modern country
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
hnedá
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Mod.count./Set tašiek/1T100
Dostupnosť: 30 dní
273.32 set
Pôvodná cena 287.70, Zľava 5 %

Dekoračné pletené tašky od kvalitného talianskeho výrobcu L'oca Nera jednoducho zútulnia váš domov, zatiaľ čo prírodný materiál vkusne dotvorí váš interiér.

Uvedená cena je za jeden set. Jeden set obsahuje 6 ks tašiek.

Technické údaje:

Materiál bavlna
Farba
hnedá
Rozmery 38 x 25 x 30 cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Modern country
 
Kolekcia Modern country v sebe spája formálnosť a estetickosť súčasnosti s prírodnými, harmonickými odtieňmi. Povrch použitých materiálov vykazuje známky času, čo ešte viac umocňuje pocit útulnej, intímnej a diskrétnej atmosféry elegancie priamo vo vašom interiéri.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom