logo

Produkty

 

 

1J180 Designové zrkadlo LNN 64 x 80 x 2 h cm

NOVINKA
Katalógy:
Urban
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Materiál:
Sklo
Farba:
zmes farieb
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Urban
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Urban/Zrkadlo/1J180
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
270.48 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Designové zrkadlo v dodá ihneď Vášmu interiéru nádych elegancie. Predstavuje štýlový dizajn a záruku kvality talianskeho výrobcu. Krásne kombinovateľné s bytovými doplnkami kolekcie Urban. Vytvorte si svoju okúzľujúcu kombináciu do Vášho interiéru.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál zrkadlo, dekorované sklo, kov
Farba zmes farieb
Rozmery 64 x 80 x 2 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Urban
 
Kolekcia Urban preferuje jednoduchú a elegantnú atmosféru. S touto atmosferou vytvára precízne interiéry. Vyniká kontrastami medzi rafinovanými a jednoduchými predmetmi, ktoré si zamilujete. Štýlová kolekcia Urban vytvára vycibrené elegantné interiéry, kde je ideálne žiť s ľuďmi, ktorých milujeme.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom