logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

1Q169 Abstraktný obraz LN 120 x 150 cm

momentálne nedostupné, termín výroby neuvedený
Katalógy:
Ethno Chic
 
 
L'oca Nera 2021
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Ethno chic
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
modrá
ID produktu: LN/Ethno Chic/Obraz/1Q169
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: od 30.6.2021,dodanie 30 dní
413.40
Pôvodná cena 459.33, Zľava 10 %
Ks

Abstraktný maľovaný obraz osvieži Vaše steny interiéru. Doprajte si zážitok z krásneho umenia! Navyše sa dokonale hodí aj k ostatným doplnkom z kolekcie Ethno Chic, ktoré iba čakajú na to kedy ich objavíte!

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva bez rámu.

Technické údaje:

Materiál akryl na plátne
Farba
modrá, zlatá
Rozmery 120 x 150 cm
Orámovanie
bez rámu
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Etho Chic
 

Ethno Chic je kolekcia, ktorá prináša ručne vyrobené, vzácne a drahé predmety, umelecké a jednoduché, ale za to nevyhnutné. Prichádzajú z rôznych miest sveta. Ich štýl je preferovaný tými, ktorí sa radi obklopujú rafinovanou a kozmopolitnou atmosférou. Presne takto môžeme charakterizovať úchvatnú kolekciu Ethno Chic!

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom