logo

Produkty

 

 

Moderné tapety Decoprint TAHITI TA25026

katalóg 2023:

Vzor:
imitácia kože
Farba:
hnedá
Výrobca - Kolekcia:
DECOPRINT Tahiti
Materiál:
vlies
Povrch:
matný
Výrobca:
DECOPRINT
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca: EMIL & HUGO
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: DECOPRINT/Tahiti/TA25026
Dostupnosť: 14 - 28 dní
69.79 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za jeden kus rolky. Jeden kus rolky má rozmer 10.05 x 0.53 m.

Vliesová štruktúrovaná tapeta z kolekcie TAHITI. Prichádza so vzorom kože v hnedom odtieni, ktorý zvýrazní Vaše steny.

Technické údaje:

Rozmer: 10.05 x 0.53 m
Opakovanie vzoru (raport): 0 cm
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná odolnosť
Odtieň podkladu: hnedá
Odtieň vzoru: hnedá
Kolekcia: Tahiti
 
Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.
 
Prečo si vybrať vliesové tapety?
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.
 
O značke DECOPRINT

Spoločnosť DECOPRINT prináša kolekciu TAHITI, ktorá oslavuje krásu prírody v rôznych vzoroch. Motívy s imitáciou textílie zvýraznia textúru Vašich stien, pestré listy Vás vtiahnu kúsok po kúsku do exotiky, geometrické útvary a vodorovné pásiky sa rozprestrú na stenách s ladnou eleganciou. Toto všetko Vám prináša výrobca DECOPRINT s unikátnou kolekciou TAHITI.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom