logo

Produkty

 

 

1Q167 Maľovaný obraz bez rámu LNN 90 x 120 cm

Katalógy:
Mediterraneo
 
 
L'oca Nera 2023
 
Farba:
modrá
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Mediterraneo
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Mediterraneo/Obraz/1Q167
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
314.76 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderný maľovaný obraz, v jemných farbách vzbudzujúcich pocit harmónie, dokonale zútulní váš interiér. Je to umenie na stene, ktoré zachytáva plachetnice v rozbúrených vlnách Stredomoria. Záruka kvality a štýlového dizajnu od talianskeho výrobcu L'oca Nera. Je ľahko kombinovateľná s ostatnými produktami kolekcie Mediterraneo.

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva bez rámu.

Technické údaje:

Materiál akryl na plátne
Farba
modrá, biela
Rozmery 90 x 120 cm
Orámovanie bez rámu
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Mediterraneo

Kolekcia Mediterraneo od talianskeho výrobcu L'oca Nera je inšpirovaná nebom a zemou, kde modrá farba Stredozemného mora ešte väčšmi vyniká v žiari ligotavých svetlých a tmavých farieb plných kontrastov. Kombinácia čistých farieb a bielej s výraznými tyrkysovými odtieňmi a zlatými prelyvmi s nádychom prímorskeho prostredia dodáva celej kolekcii neokázalý luxus a eleganciu.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom