logo

Produkty

 

 

1N100 Umelé rastliny Monstera Deliciosa LNN Ø 36 x 70 h cm

NOVINKA
Katalógy:
L'oca Nera 2024
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
zmes farieb
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/UmeléRastliny/Monster/1N100
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
83.61 set
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoračné umelé a sušené kvety sa skvele hodia ako dizajnový doplnok do každého interiéru, ktorý oživia svojimi jedinečnými farbami a zároveň doňho prinesú kúsok prírody, harmónie i elegancie. Záruka kvality a štýlového dizajnu od talianskeho výrobcu. Krásne kombinovateľné s ostatnými bytovými doplnkami z L'oca Nera. Vytvorte si svoju okuzlujucu kombináciu do Vašej obývačky.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál umelé rastliny
Farba zmes farieb
Rozmery Ø 36 x 70 h cm
Počet 1 ks
Výrobca L'oca Nera

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.