logo

Produkty

 

 

1M176 Keramická váza LNN Ø 35 x 35 h cm

Katalógy:
Ethno Chic
 
 
L'oca Nera 2023
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
béžová
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Ethno chic
Materiál:
Keramika
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/EthnoChic/Váza/1M176
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
135.24 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoračná keramická váza pre milovníkov umenia. Premyslené línie a príjemná farebná kombinácia zútulnia váš domov a zároveň vám umožnia zažiť dotyk s umením. Ľahko kombinovateľný s ostatnými jedinečnými doplnkami z kolekcie Ethno Chic. Dekoračná váza dostupná aj vo veľkostnej verzii Ø 27 x 50 h cm.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál keramika
Farba
béžová, hnedá
Rozmery Ø 35 x 35 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Ethno Chic
 
Ethno Chic je kolekcia, ktorá prináša ručne vyrobené, vzácne a drahé predmety, umelecké a jednoduché, ale za to nevyhnutné. Prichádzajú z rôznych miest sveta. Ich štýl je preferovaný tými, ktorí sa radi obklopujú rafinovanou a kozmopolitnou atmosférou. Presne takto môžeme charakterizovať úchvatnú kolekciu Ethno Chic!

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom