logo

Produkty

 

 

Vliesové tapety - SLOW LIVING - 64651

Povrch:
trblietavý vzor
Odolnosť:
stredná odolnosť
Materiál:
vlies
Vzor:
geometrický
Farba:
krémová
Výrobca: HOHENBERGER
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: HOHENBERGER/Slow Living/64651
Dostupnosť: 7-21 dní
64.50 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Tapeta: Slow Living - 64651
Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m
Opakovanie vzoru (raport) : 64 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: krémový
Odtieň vzoru: strieborný
 
Tapety kolekcie Slow Living sú inšpirované nielen súčasným životom, ale aj všetkými jeho oblasťami, čím umocňujú dnešný populárny trend pohody. Kombinácia japonského štýlu so škandinávskym smeruje k spomaleniu uponáhľanej doby, ktorá v súčasnosti oceňuje ručne vyrobené a originálne materiály vedúce k zdôrazneniu autenticity. Tapety zaujmú aj svojimi jasnými vzormi či motívmi inšpirovanými prírodou, zatiaľčo jemné pastelové tóny, špičková kvalita, udržateľnosť a výroba bez obsahu PVC vás presvedčí o bezpečnosti pre váš domov aj životné prostredie.

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom