logo

Produkty

 

 

Vliesové tapety - BEAUTY full IMAGE - BFIM 8192 31 11

Výrobca:
CASADECO
Vzor:
imitácia textilu
Farba:
oranžová
Materiál:
vlies
Výrobca - Kolekcia:
CASADECO Beauty full Image
Povrch:
metalický
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca: CASADECO a CASELIO
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: CASADECO+CASELIO/BFIM81923111
Dostupnosť: 14 - 28 dní
78 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
 
 
Uvedená cena je za 1 rolku. Jedna rolka obsahuje 10,05 x 0,53 m.
 
Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Rozmer: 10,05 x 0,53 m
Opakovanie vzoru(raport): 0 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: tehlový
Odieň vzoru: zlaté metalické odlesky
 
Kolekcia BEAUTY full IMAGE je preplnená tvorivými nápadmi a fotkami, vďaka ktorým môžete vnímať kreatívnu a výnimočnú atmosféru miestnosti. Je inšpirovaná ôsmimi ohromujúcimi témami: rastlinstvom, tvorivými dielňami, rôznymi farebnými geometrickými vzormi, kvetmi, cestovaním, rôznymi materiálmi, pouličným umením a architektúrou.
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

Čítajte viac...

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom