logo

Produkty

 

 

Vliesové panely - BEAUTY full IMAGE - BFIM 8182 01 01 (panel)

NÁŠ TIP
Materiál:
vlies
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca - Kolekcia:
CASADECO Beauty full Image
Výrobca:
CASADECO
Vzor:
krajina
Povrch:
matný
Farba:
čierno-biela
Výrobca: CASADECO a CASELIO
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: CASADECO+CASELIO/BFIM81820101
Dostupnosť: 14 - 28 dní
649.20 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
Uvedená cena je za 1 panel. Jeden panel je 3,0 m x 2,80 m.
Panel sa skladá zo 6 častí s rozmermi : 50 cm x 280 cm. 
 
Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Rozmer: 3,0 x 2,80 m
Opakovanie vzoru(raport): 0 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: biely
Odieň vzoru: čierny
 
Kolekcia BEAUTY full IMAGE je preplnená tvorivými nápadmi a fotkami, vďaka ktorým môžete vnímať kreatívnu a výnimočnú atmosféru miestnosti. Je inšpirovaná ôsmimi ohromujúcimi témami: rastlinstvom, tvorivými dielňami, rôznymi farebnými geometrickými vzormi, kvetmi, cestovaním, rôznymi materiálmi, pouličným umením a architektúrou.
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

Čítajte viac...

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom