logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

 

 

Vianočná sada 5 ks - štóla na stôl s prestieraním

- 5%
Farba štóly:
Farba prestierania:
Veľkosť štóly:
180 x 36 cm
Veľkosť prestierania:
35 x 45 cm
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: VIAOSP-VSSP
Dostupnosť: skladom +2
112.24
Pôvodná cena 118.15, Zľava 5 %
ks

Uvedená cena je za sadu 1ks veľkej vianočnej štóly so 4 kusmi prestierania. V prípade záujmu sa môžete rozhodnúť pre rôzne farebné kombinácie. 

Jedinečné textílie pre sviatočné ale aj každodenné stolovanie krásne doplnia váš interiér. Elegancia, odlesky svetla a moderný geometrický vzor ladia s klasickým, minmalistickým ale aj moderným industriálnym dizajnom. Výnimočné textílie z prémiovej látky od prestížneho výrobcu. 

Balenie: dodávané vo vkusnej krabičke, vhodné ako darček

Zloženie: 70% polyester/ 30% bavlna

Ošetrovanie textilu: 

Odolnosť: výrobky z tejto textílie sú dpstatočne odolné aj pri viacnásobnom použití, výrobca uvádza, že látka môže slúžiť aj ako čalún (21000 otáčok)

O značke: Silnú pozíciu značky Prestigious Textiles PT  už od roku 1988 zabezpečuje produkcia tkanín z ušľachtilých textílií v tradičných či moderných vzoroch, od bavlny s potlačou až po nádherné vyšívané hodváby. ktoré vo Veľkej Británii ale aj vo svete oceňujú zákazníci, architekti a dizajneri. Vďaka desiatkam kolekcií, ktoré sa každoročne vydávajú v obrovskej škále štýlov, je vždy možné  v tonuke značky PT  objaviť niečo nové a vzrušujúce.