logo

Produkty

 

 

V2SR Stenová lamela STERI Deep (2700 х 40 х 30 mm.) dub sonoma

NOVINKA
Kolekcia:
STERI Deep
Materiál:
MDF doska
Farba:
drevo dekory
Rozmery:
2700 х 40 х 30 mm.
Povrch:
Matný
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: UNI-Sachs/SteriDeep/DubSonoma
Dostupnosť: na sklade
15.60 ks

Moderný dekoračný obklad na steny, stropy, výklenky alebo na malé fragmenty v interiéri. Drevené prevedenie prinesie jemný no zároveň veľmi vkusný dojem. Môžete vďaka nim vytvoriť väčšie súkromie zónovaním v akýchkoľvek vnútorných priestoroch.
 
Uvedená cena je za 1 kus stenovej lamely STERI Deep 2700 х 40 х 30 mm. K lamele je doporučené objednať systémové príslušenstvo.
 
DEKOR A FAREBNÉ PREVEDENIE: dub sonoma
POVRCH:
matný
ROZMER: 2700 х 40 х 30 mm.
MATERIÁL:
MDF doska
KOLEKCIA: STERI Deep
 

Montáž: Stenové lamely je veľmi jednoduché montovať. Ak máte steny dokonale rovné, môžete využiť priame lepenie s vhodným montážnym lepidlom na stenu v primeraných rozostupoch. Pri takomto lepení však môžete využiť aj doplnkový dekoračný profil - pás, ktorý vymedzí pravidelné medzery medzi jednotlivými lamelami a upraví pozadie za lamelami tak, že medzi nimi už nevidno stenu.

Pre profesionálnu montáž a montáž lamiel na steny, ktoré nie sú optimálne rovné, je vynikajúcou pomôckou originálna W1UPO Montážna lišta, ktorú je potrebné navŕtať na stenu. Na takto pripevnenú montážnu lištu sa lamela nasunie. Predtým treba  na zadnú stranu lamely naniesť lepidlo, ktoré lamelu ešte upevní. 

Ak plánujete pomocou stenových lamiel vytvoriť aj predeľovaciu stenu v príslušenstve je dostupná aj W6UPO Spojovacia lišta k lamelám UNIMaxi - na tvorbu 3D priečok pre oddeľovacie zásteny. Jedna lišta poslúži na spojenie dvoch stenových lamiel. Vytvorí sa tak plná 3D lamela / hranol/ , ktorá bude z každej strany pohľadová - pokrytá dýhou. Umiestnením viacerých takto prevedených lamiel vedľa seba vzniknú zásteny alebo rošty vhodné na zónovanie (oddeľovanie) miestností alebo ich časti, schodiska ... Pre montáž takto vytvorených predeľovacích stien je potrebné prikúpiť aj W5UPO Montážna sada pre uchytenie lamelovej priečky do stropu a podlahy.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom