logo

Produkty

 

 

ULM009 Stenová lamela UNI Maxi (2750 x 40 x 29 mm.) biela lesklá

NOVINKA
Rozmery:
2750 x 40 x 29 mm
Materiál:
MDF Plus
Kolekcia:
UNI Maxi
Farba:
biela
Povrch:
lesklý
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: UNI-Sachs/UNIMaxi/ULM009
Dostupnosť: na sklade
20.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderný dekoračný obklad na steny, stropy, výklenky alebo malé fragmenty v interiéri. Materiál MDF plus s dlhou životnosťou a s vodeodolnou dekoratívnou dyhou je skvelá kombinácia, Drevené prevedenie prinesie jemný no zároveň veľmi vkusný dojem. Môžete vďaka nim vytvoriť väčšie súkromie zónovaním v akýchkoľvek vnútorných priestoroch.
 
Uvedená cena je za 1 kus stenovej lamely UNI Maxi 2750 x 40 x 29 mm. K lamele je doporučené objednať systémové príslušenstvo.
 
Príslušenstvo:

DEKOR A FAREBNÉ PREVEDENIE: biela lesklá
POVRCH: lesklý
ROZMER: 2750 x 40 x 29 mm.
MATERIÁL: MDF Plus
KOLEKCIA: UNI Maxi
CENA ZAHŔŇA: 1 x dekoračný lamel           1 x motážna lišta                1 x pomocná lišta
 

Montáž: Stenové lamely je veľmi jednoduché montovať. Ak máte steny dokonale rovné, môžete využiť priame lepenie s vhodným montážnym lepidlom na stenu v primeraných rozostupoch. Pri takomto lepení však môžete využiť aj doplnkový dekoračný profil - pás, ktorý vymedzí pravidelné medzery medzi jednotlivými lamelami a upraví pozadie za lamelami tak, že medzi nimi už nevidno stenu.

Pre profesionálnu montáž a montáž lamiel na steny, ktoré nie sú optimálne rovné, je vynikajúcou pomôckou originálna kovová W1UPO Montážna lišta, ktorú je potrebné navŕtať na stenu. Na takto pripevnenú montážnu lištu sa lamela nasunie. Predtým treba  na zadnú stranu lamely naniesť lepidlo, ktoré lamelu ešte upevní. 

Vprípade, že váš dizajnový návrh je riešený tak, že koniec lamely ostane pohľadový, je možné k jednotlivej lamele objednať aj W7UPO začisťovaciu koncovku pre finálne ukončenie. Jedná sa o samolepiacu alebo nažehľovaciu fóliu v rovnakom dekore ako je lamela. 

Ak plánujete pomocou stenových lamiel vytvoriť aj predeľovaciu stenu v príslušenstve je dostupná aj W6UPO Spojovacia lišta k lamelám UNIMaxi - na tvorbu 3D priečok pre oddeľovacie zásteny. Jedna lišta poslúži na spojenie dvoch stenových lamiel. Vytvorí sa tak plná 3D lamela / hranol/ , ktorá bude z každej strany pohľadová - pokrytá dýhou. Umiestnením viacerých takto prevedených lamiel vedľa seba vzniknú zásteny alebo rošty vhodné na zónovanie (oddeľovanie) miestností alebo ich časti, schodiska ... Pre montáž takto vytvorených predeľovacích stien je potrebné prikúpiť aj W5UPO Montážna sada pre uchytenie lamelovej priečky do stropu a podlahy.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom