logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

Svietiace detské tapety GRAHAM & BROWN Kids@Home 107645

Farba:
ružová
Materiál:
papier
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca - Kolekcia:
GRAHAM & BROWN Kids & Home
Vzor:
detský
Motív:
zvieratkový
Povrch:
svieti v tme
Výrobca:
GRAHAM & BROWN
ID produktu: GRAHAM&BROWN/K@H/107645
Výrobca: GRAHAM & BROWN
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: vypredané
24.90
Pôvodná cena 35.57, Zľava 30 %

Uvedená cena je za 1 rolku. Jedna rolka je 10,00 m x 0,52 m.
 
Rozmer: 10,00 m x 0,52 cm
Opakovanie vzoru(raport): 64 cm
Materiál: papier
Základný odtieň: ružový
Odtieň vzoru: biely
 
Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Dizajnové tapety v kombinácii s rôznofarebnými vzormi a motívmi sú skvelými doplnkami, ktoré vytvárajú moderný a vkusný interiér. Tapety sú navzájom medzi sebou ľahko kombinovateľné, čo umožňuje vytvoriť naozaj jedinečnú a zároveň originálnu miestnosť presne podľa vašich predstáv.
 
Papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet v porovnaní s ostatnými druhmi. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nižšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením.
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.
Čítajte viac...

 

Kids@Home je kolekcia plná detských hrdinov. Macko Pú a Mickey Mouse, Frozen a ďalšie Disney postavičky na vás čakajú. Nesmú tak isto chýbať ani hrdinovia od Marvel. V rozmanitej kolekcii plnej farieb sa nájdu nielen Vaše malé detičky, ale aj dospievajúci teenegeri.

GRAHAM & BROWN firmu založili dvaja priatelia, Harold Graham a Henry Brown v 1946. Po predčasnej smrti Grahama, Brown pokračoval v podnikaní. Podarilo sa mu zachovať a posunúť firmu. V srdci spoločnosti Graham & Brown spočíva pevná úcta k jej zamestnancom, zákazníkom a životnému prostrediu, za čo vďačí predovšetkým osobnému prístupu Henryho Browna k podnikaniu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?
 
 
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom