logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

Svietiace detské tapety A.S. CREATION 324402_bledohnedá

TIP NA VIANOCE
Cena 26.90
Pôvodná cena 34.94, Zľava 23 %
Dostupnosť: 7 - 14 dní
Vzor:
detský
Výrobca - Kolekcia:
A.S. CREATION IL Decoro
Farba:
bledohnedá
Materiál:
vlies
Motív:
hviezdy
Odolnosť:
umývateľná
Povrch:
svieti v tme
Výrobca:
A.S. CREATION
Kód produktu: A.S. CREATION/IL Decoro/324402
Výrobca: A.S. CREATION
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Uvedená cena je za 1 rolku.
 
Rozmer: 10,05 m x 53 cm 
Opakovanie vzoru (raport): 53 cm
Materiál: vlies
Odolnosť: vysoko umývateľná, škvrny sa dajú odstrániť mydlovým roztokom
Základný odtieň: bledohnedý
Odtieň vzoru: biely
 
Milí zákaznící, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

Čítajte viac...

Kolekcia IL Decoro v sebe ukrýva tapety mladistvého sviežeho štýlu, ktoré vyjadria individualitu každého jednotlivca. Vyznačuje sa rôznorodými tapetami od motívov prírodného dreva, farebných keramických kachličiek, kvetín, či svietiacich tapiet so vzorom hviezdičiek, ktoré žiaria v tme. Nájde sa v nich každý, kto má blízko k imitácii prírodných materiálov.

A.S. CREATION firma, ktorá je v popredí vo vyrábaní tapiet v Európe. Tapety sú vyrábané a predávané v globálnom meradle. Vyrábajú ich hlavne v Nemecku. Taktiež však majú pobočky aj v UK, v Holandsku, vo Francúzsku a v Rusku. Ročne vyrobia viac ako 6 000 tapiet a bordúr.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom