logo

Produkty

 

 

QL035 Garnižová lišta, multifunkčný profil MARDOM DECOR d 240 x v 12 x š 4 cm

- 5%

Katalóg:

MARDOM decor katalóg

Povrch:
neupravený matný
Materiál:
polystyrénový
Typ:
garnižové lišty
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: Mardom Decor/Garnižová/QL035
Dostupnosť: 14-21 dní
30.74 ks
Pôvodná cena 32.36, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2,4 bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Mimoriadne vkusný a moderný doplnok do vášho interiéru. Garnižový profil s veľmi jednoduchou montážou a elegantným tvarom nechá vyniknúť plnej kráse textílií - závesov a záclon a zároveň skryje na strope upevnené vodiace koľajničky.
 
Garnižový a zároveň aj rohový profil v jednom tvare olemovaním stropu zjednotí pohľadovú líniu a prepojí celú miestnosť. Profil je vybavený širokou lepiacou plochou, vďaka čomu je možné použiť ho nielen ako rohový stropný profil, ale tiež ako garnižovú a stropnú lištu pre nepriame osvetlenie. Rohové či stropné profily sú zároveň riešením na prekrytie nedokonalostí v rovinatosti ako aj prasklín či elektrických káblov medzi stenou a stropom. 
 
Po aplikácii je línia profilov bez predelov a spojok. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.
 
Technické údaje: 
Materiál PolyForce®

Rozmer

d 240 x v 12 x š 4 cm

Výrobca Mardom Decor

Materiál PolyForce® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody garnižových líšt MARDOM DECOR:

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo MARDOM Fix Pro alebo MARDOM MAX. Na spoje medzi lištami použite MARDOM Fix Extra.

O značke MARDOM DECOR:

Mardom Decor je jedným z popredných výrobcov dekoratívnych líšť a štukov. O akosti jeho výrobkov svedčia okrem spokojných zákazníkov aj mnohé ocenenia v prestížnych priemyselných súťažiach ako aj kvalitné matariály použité pri výrobe týchto produktov. Sortiment tejto značky zahŕňa stovky dizajnov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s renomovanými dizajnérmi, a tak vznikli produkty do interiéru určené pre všetky štýly, od minimalizmu až po klasické bohaté dekorácie.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom