Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

Obraz - maľba na plátne LN 1Q163 - 60 x 120 cm

Cena 162.15
Dostupnosť: 30 dní
Súčasť kolekcie:
Mediterraneo
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
Ks

 

Uvedená cena je za 1 ks. Obraz sa predáva bez rámu.

Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

 

Originalita medzi nebom a zemou, typický odtieň modrej naznačujúci jej pôvod z oblasti Stredozemného mora. To všetko sa stáva intenzívnejšie v žiare oslňujúcich svetiel, hlbokých farieb a ostrých kontrastov. Vďaka obrazom z kolekcie Mediterraneo vniká do domovov dômyselnosť farieb a rýdzosť bielych ľahkých tkanín. Takmer ako kaleidoskop, ktorý spája žiarivé lúče, množstvo odtieňov farieb, originalitu vzorov a pestrosť rôznych objektov.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

 

Technické údaje:

Materiál Akrylátová pena na plátne
Rozmery 600 x 1200 mm
Orámovanie bez rámu
Výrobca (Značka) L'oca Nera