logo

Produkty

 

 

Moderné tapety PARATO Amazzonia 22058

Výrobca:
PARATO
Výrobca - Kolekcia:
PARATO Amazzonia
Povrch:
metalický
Materiál:
vinyl
Odolnosť:
odolná proti drhnutiu
Vzor:
geometrický
Farba:
červená
Výrobca: PARATO
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: PARATO/Amazzonia/22058
Dostupnosť: 14 - 28 dní
89.46 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderná tapeta so zaujímavý geometrickým vzorom očarí každý pár očí. Tapetu ponúkame vo viacerých farebných kombináciách. Nečakajte a vyberte si tento krásny šperk do interiéru na Vaše steny!
 
Uvedená cena je za 1 rolku. Jedna rolka obsahuje 10,05 x 0,53 m.
 
Rozmer: 10,05 m x 53 cm
Opakovanie vzoru(raport): 17,7 cm
Materiál: vinyl
Odolnosť: odolná proti drhnutiu
Odtieň podkladu: bordový
Odtieň vzoru: zlatý
Kolekcia: Amazzonia
 
 
Kolekcia Amazzonia udáva trend rešpektujúci pomalý, ale zároveň sebavedomý životný štýl zameraný na zanechanie dočasných módnych trendov a hľadanie jemnej prirodzenej atmosféry. Farebná inšpirácia pochádza zo zeme a vegetácie. Všetky tieto prírodné prvky tvoria v kombinácii s tkaninami, surovinami a prírodnými vláknami dokonalé vyváženie noviniek a tradícii.
 
Prečo si vybrať vinylové tapety?
 
Vinylové tapety na stenu sú na pohľad odolnejšie, robustnejšie a pevnejšie ako vliesové tapety. Pre svoju krásu a rozmanitosť sú vhodné do všetkých typov interiéru, na bežné ale najmä veľmi namáhané steny, ktoré sa často viac špinia

 

Čítajte viac...

O značke PARATO

Parato pozorne sleduje kvalitu svojich výrobkov a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. To je dôvod, prečo vedenie spoločnosti Parato podporilo vývoj integrovaného systému riadenia kvality a životného prostredia, ktorý zohľadňuje reťazec starostlivosti o les.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.


Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie: 
 
Návod na lepenie vinylových tapiet

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom