logo

Produkty

 

 

Moderné tapety GrandecoBoutique BELIZE BZ1201

NOVINKA

Katalóg BELIZE:

Materiál:
vlies
Povrch:
lesklý podklad
Farba:
biela
Odolnosť:
umývateľná
Vzor:
bez vzoru
Výrobca: GRANDECO
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: GrandecoBoutique/Belize/BZ1201
Dostupnosť: 7-21 dní
49.17 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Moderná a trendy tapeta v jemnej farbe. Nadčasová farba, príjemná textúra a lesklé detaily s prírodným motívom zaujme nielen Vaše oči ale pohladí aj dušu.

Rozmery: 10,05 x 0,53 cm
Opakovanie vzoru (raport): 0 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: biela
Odtieň vzoru: biela
Kolekcia: GrandecoBoutique - Belize

 

Kolekcia BELIZE Vás prevedie po najvzdialenejších kútov sveta. Moderné trendy ladia spolu s prírodnými motívmi a spolu s nadčasovými farbami a vzormi pohladia všetky Vaše zmysli. Vyberte sa každý deň s tapetami od BELIZE na výlet do neznáma. Tapetovanie spolu s kolekciou je plné radosti z jednoduchej aplikacie a s farbami ktoré ostanú dlhodobo svieže. Vytvorte doma tú správnu atmosféru so štýlom, ktorý čaká iba na Vás!
 
Prečo si vybrať vliesové panely?
 
Vliesové panely na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.
 
O značke GRANDECO

Predstavujeme jedného z najväčších výrobcov nástenných dekorácií - GRANDECO. Spoločnosť vyrába ako aj vlastné kolekcie tak aj nástenné dekorácie pre privátne značky. Predstavuje to tak celkovú produkciu, ktorá zahŕňa ročne viac ako 11 miliónov roliek. Ich sortiment aj naďalej rastie a rozširuje sa. Neustále sledovanie nových a nových trendov, ktoré im pomáhajú udržiavať a spevniť pozíciu lídra.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom