logo

Produkty

 

 

MDC239F Flexibilná lemovacia lišta MARDOM DECOR Flex d 235 x v 7,5 x š 1,5 cm

NOVINKA

Katalóg:

MARDOM decor katalóg

Materiál:
ohybný
Typ:
lemovacie lišty
Povrch:
neupravený matný
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MARDOMDECOR/LemovaciaL/MDC239F
Dostupnosť: 14-21 dní
47.65 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2,35 bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v ohybnom, flexibilnom prevedení.

Mimoriadne vkusný a moderný doplnok do vášho interiéru nechá vyniknúť plnej kráse stien, podláh aj stropov a zároveň ich olemovaním elegantne prepojí. Profily sú po aplikácii bez predelov, tvoria jednu súvislú líniu. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.  Rohové či stropné profily sú zároveň riešením na prekrytie nedokonalostí v rovinatosti ako aj prasklín medzi stenou a stropom.

Flexibilné profily sú ľahko ohybné, no aby ste sa vyhli riziku, že daný ohyb nebude pre váš prípad vhodný, objednajte si len jeden skúšobný kus. Vhodnosť ohybu si overte fyzicky na stene. 

Flexibilná verzia MDC239F olemuje aj oblúky, prípadne zakryvenia stien a povrchov v interiéri.

Kompatibilný s rovnakým profilom v pevnom prevedení MDC239.

 

Technické údaje: 

Materiál FLEX®
Rozmer d 235 x v 6,5 x š 2,1 cm
Výrobca Mardom Decor

Materiál FLEX® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody podlahových líšt MARDOM DECOR: 

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • veľmi pevné, odolné proti poškodeniu,
  • vodeodolné,
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo MARDOM Fix Pro alebo MARDOM MAX. Tento prvok je pri aplikácii v prípade potreby možné  na stenu aj prišróbovať a miesta, kde sa nachádzajú zapustené hlavičky šróbov, pretmeliť a vybrúsiť do stratena. Na spoje medzi lištami použite MARDOM Fix Extra.

O značke MARDOM DECOR:

Mardom Decor je jedným z popredných výrobcov dekoratívnych líšť a štukov. O akosti jeho výrobkov svedčia okrem spokojných zákazníkov aj mnohé ocenenia v prestížnych priemyselných súťažiach ako aj kvalitné matariály použité pri výrobe týchto produktov. Sortiment tejto značky zahŕňa stovky dizajnov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s renomovanými dizajnérmi, a tak vznikli produkty do interiéru určené pre všetky štýly, od minimalizmu až po klasické bohaté dekorácie.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom