logo

Produkty

 

 

MD338 Lemovacia lišta MARDOM DECOR d 200 x v 8 x š 2,1 cm

NOVINKA

Katalóg:

MARDOM decor katalóg

Materiál:
tvrdený
Typ:
lemovacie lišty
Povrch:
neupravený matný
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MARDOMDECOR/LemovaciaL/MD338
Dostupnosť: 14-21 dní
13.62 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2 bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Mimoriadne vkusný a moderný doplnok do vášho interiéru nechá vyniknúť plnej kráse stien, podláh aj stropov a zároveň ich olemovaním elegantne prepojí. Lemovacie lišty je možné umiestniť kdekoľvek na stenu alebo strop. Môžu slúžiť aj na optické predelenie steny na vytvorenie rámikov, či kaziet. Profily sú po správnej aplikácii bez predelov, tvoria jednu súvislú líniu. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.

Neflexibilná verzia MD338 je kompatibilná s rovnakým profilom v ohybnom prevedení MD338F, ktorý olemuje aj oblúky, prípadne zakryvenia stien a povrchov v interiéri.


Technické údaje: 

Materiál ProFoam®
Rozmer d 200 x v 8 x š 2,1 cm
Výrobca Mardom Decor

Materiál ProFoam® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody lemovacích líšt MARDOM DECOR:

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo MARDOM Fix Pro alebo MARDOM MAX. Na spoje medzi lištami použite MARDOM Fix Extra.

O značke MARDOM DECOR:

Mardom Decor je jedným z popredných výrobcov dekoratívnych líšť a profilov. O akosti jeho výrobkov svedčia okrem spokojných zákazníkov aj mnohé ocenenia v prestížnych priemyselných súťažiach ako aj kvalitné materiály použité pri výrobe týchto produktov. Sortiment tejto značky zahŕňa stovky dizajnov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s renomovanými dizajnérmi, a tak vznikli produkty do interiéru určené pre všetky štýly, od minimalizmu až po klasické bohaté dekorácie.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom