logo

Produkty

 

 

MD106 Rohová lišta MARDOM DECOR d 200 x v 5,7 x š 5,7 cm

NOVINKA

Katalóg:

MARDOM decor katalóg

Materiál:
polystyrénový
Typ:
rohové lišty
Povrch:
neupravený matný
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MARDOMDECOR/RohováL/MD106
Dostupnosť: 14-21 dní
15.16 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2 bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Rohové lišty sú mimoriadne vkusné a moderné doplnky do vášho interiéru. Nechajú vyniknúť plnej kráse stien, podláh aj stropov a zároveň ich olemovaním elegantne prepoja. Profily sú po správnej aplikácii bez predelov, tvoria jednu súvislú líniu. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou akrylovou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.  Rohové či stropné profily sú zároveň riešením na prekrytie nedokonalostí v rovinatosti ako aj prasklín medzi stenou a stropom. 

Neflexibilná verzia MD106 je kompatibilná s rovnakým profilom v ohybnom prevedení MD106F, ktorý olemuje aj oblúky, prípadne zakryvenia stien a povrchov v interiéri.

 

Technické údaje: 

Materiál PolyForce®
Rozmer d 200 x v 5,7 x š 5,7 cm
Výrobca Mardom Decor

Materiál PolyForce® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody rohových líšt MARDOM DECOR:

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo MARDOM Fix Pro alebo MARDOM MAX. Na spoje medzi lištami použite MARDOM Fix Extra.

O značke MARDOM DECOR:

Mardom Decor je jedným z popredných výrobcov dekoratívnych líšť a profilov. O akosti jeho výrobkov svedčia okrem spokojných zákazníkov aj mnohé ocenenia v prestížnych priemyselných súťažiach ako aj kvalitné materiály použité pri výrobe týchto produktov. Sortiment tejto značky zahŕňa stovky dizajnov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s renomovanými dizajnérmi, a tak vznikli produkty do interiéru určené pre všetky štýly, od minimalizmu až po klasické bohaté dekorácie.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom