logo

Produkty

 

 

MD028P Premium podlahová lišta lakovaná MARDOM DECOR d 200 x v 6 x š 1,3 cm

NOVINKA

Katalóg:

MARDOM decor katalóg

Typ:
podlahové lišty
Materiál:
polystyrénový
Povrch:
upravený nástrekom
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: MARDOMDECOR/PodlahováL/MD028P
Dostupnosť: 14-21 dní
14.32 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2 bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Podlahový/soklový profil je mimoriadne vkusný a moderný doplnok do vášho interiéru. Jeho prednosťou je praktický účel prekrytia obvyklých nedkonalostí pri ukončovaní podlahy. Svojou čistou líniou, bez predelov a spojok, vyzdvihne plnú krásu akejkoľvek podlahy. Navyše, olemovaním v kontrastnom odtieni, elegantne prepojí podlahu so stenou a nechá vyniknúť zároveň aj kráse steny. V modernom a trendy dizajne sa práve čisté línie podlahových líšt spájajú s podlahami so vzhľadom dreva alebo celoplošnými kobercami. Tieto profily sú vysokoodolné a pevné, pričom niektoré podlahové lišty majú z vnútornej strany špeciálny priestor s možnosťou vedenia elektrických a dátových  káblov. 

Lišty z kolekcie Premium sú natreté SupremeSatin® povlakom. Je to exkluzívny dokončovací lak najvyššej kvality. Najväčšou výhodou povlaku SupremeSatin® je elegancia líšt, ktoré zaujmú svojou saténovou hĺbkou snehovo bielej farby a dokonalou hladkosťou. Odstránenie znečistenia z povrchu povlaku je ľahké a zloženie výrobku plne uspokojí priaznivcov ekologicky šetrných riešení. Takto upravená lišta umožňuje priamu montáž bez ďalších náterov, alebo ochranných opatrení. K lakovaným lištám Premium doporučujeme objednať aj opravný lak na spoje (viď príslušenstvo). Týmto lakom sa pretrú spoje líšt a tým sa zamedzí ich viditeľnosti.

 

Technické údaje: 

Materiál PolyForce®
Rozmer d 200 x v 6 x š 1,3 cm
Výrobca Mardom Decor

Materiál PolyForce® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody podlahových líšt MARDOM DECOR:

  • Povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo MARDOM Fix Pro alebo MARDOM MAX. Na spoje medzi lištami použite MARDOM Fix Extra.

O značke MARDOM DECOR:

Mardom Decor je jedným z popredných výrobcov dekoratívnych líšť a štukov. O akosti jeho výrobkov svedčia okrem spokojných zákazníkov aj mnohé ocenenia v prestížnych priemyselných súťažiach ako aj kvalitné materiály použité pri výrobe týchto produktov. Sortiment tejto značky zahŕňa stovky dizajnov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s renomovanými dizajnérmi, a tak vznikli produkty do interiéru určené pre všetky štýly, od minimalizmu až po klasické bohaté dekorácie.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom