logo

Produkty

 

 

Luxusné tapety TRENDSETTER STUDIO Thom TH9216

Výrobca - Kolekcia:
TRENDSETTER STUDIO Thom
Vzor:
pásiky
Farba:
hnedá
Materiál:
vlies
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca:
TRENDSETTER STUDIO
Povrch:
metalický
Výrobca: Trendsetter Studio
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: TRENDSETTERSTUDIO/Thom/TH9216
Dostupnosť: 7-21 dní
79.56 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za jeden kus rolky. Jeden kus rolky má rozmer 10.00 x 0.53 m.

Dizajnová a veľmi luxusná tapeta od talianskeho výrobcu TRENDSETTER STUDIO. Príťažlivé farby s metalickým a blyštiacim šmrncom na tapete dodá interiéru rozhodný štýl!

Rozmer: 10.00 x 0.53 m
Opakovanie vzoru(raport): 0.00 m
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná odolnosť
Odtieň podkladu: hnedá
Odtieň vzoru: rôzne odtiene zlatej
Kolekcia: Thom
 
Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.
 
Priblížte sa bližšie ku kolekcie Thom od talianskeho výrobcu THE TRENDSETTER STUDIO. Art deco inšpirovalo úžasnú kolekciu. Obsahuje naozaj zložité vzory, ktoré sa nesú štýlom z 20.rokov minulého storočia. Téma Gatsby je dizajnovo dotvorená s unikátnymi akcentami kovu. Tapety budú dokonale fungovať spolu s mäkkým zamatovým nábytkom a prinesú pocit úplnej dokonalosti.
 
Prečo si vybrať vliesové tapety?
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.
 
O značke THE TRENDSETTER STUDIO

Geometrické vzory založené na modernistických budovách a optických ilúziach, vyznačujú všetky kolekcie tapiet od talianskeho výrobcu THE TRENDSETTER STUDIO. Skutočné umenie je založené na neuveriteľnej zložitosti návrhov, ktoré však dosiahli pozornosť k detailom a dokonalú presnosť. Výraznosť stien sa však hodí nie len na domáce steny ale tapety od výrobcu sa hodia aj do kancelárskych miestností.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom