logo

Produkty

 

 

Luxusné tapety KT Exclusive Tiffany Design Euphorie EF1001

Materiál:
vlies
Farba:
strieborná
Výrobca:
KT EXCLUSIVE TIFFANY DESIGN
Vzor:
geometrický
Povrch:
lesklý vzor
Výrobca - Kolekcia:
KT EXCLUSIVE TIFFANY DESIGN Euphorie
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca: KT Exclusive Tiffany Design
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KTExclusive/Euphorie/EF1001
Dostupnosť: 7-21 dní
78.36 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za jeden kus rolky. Jeden kus rolky má rozmer 10.00 x 0.53 bm.

Luxusná tapeta s geometrickým motívom a s 3D efektom. Matné pozadie a lesklý vzor je kombinácia prinášajúca elegantný štýl. Tapeta je dostupná až v šiestich farebných variantoch, ktoré nájdete v príslušenstve.

Rozmer: 10.00 x 0.53 bm
Opakovanie vzoru(raport): 16 cm
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná odolnosť
Odtieň podkladu: strieborná
Odtieň vzoru: rôzne odtiene modrej  
Kolekcia: Euphorie
 
Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.
 
Kolekcia Euphoria prináša tapety s elegantným nádychom. Elegantný dizajn sa krásne odprezentuje v moderných a klasických priestoroch. Vďaka tlmeným farbám zeme sú tapety vhodné do menších aj do väčších priestorov. Každá jedna tapety s jedinečným motívom je dostupná vo viacerých farebných variantoch v kolekcii Euphoria.
 
Prečo si vybrať vliesové tapety?
 
Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.
 
O značke KT Exclusive

Nezabudnuteľné dizajnové zážitky prináša KT Exclusive. Spoločnosť sa ich neustále snaží vytvárať pretože verí, že krásne a výnimočné prostredie dokáže silno vyjadriť osobnosť individuálneho človeka. Výnimočný tím technikov a interiérových dizajnérov spájajú všetky svoje schopnosti a všetku svoju predstavivosť do jedného celku. Vytvárajú tým inovácie v sektore tlačových procesov, neuveriteľne pestrú škálu farieb, ponúkajú vynovenejšie služby a distribúciu.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom