logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

 

 

Lišta pre LED osvetlenie MD105, 240 x 10,8 x 12,2 cm

Farba:
Biela
Rozmer:
240 x 10,8 x 12,2 cm
ID produktu: MDB100
Výrobca: Mardom Decor
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku
26.24
Pôvodná cena 28.21, Zľava 7 %
KS

 

Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Dĺžka profilu 2,4 bm. Cena je za celý kus, tj. 2,4 bm.

Profil sa predáva len na celé kusy.

Osvetľovacie LED pásiky nie sú súčasťou dodávky, treba dokúpiť samostatne.

Na lištu odporúčame z vnútornej strany nalepiť ALU pásku, ktorá zabezpečí tepelnú izoláciu a lepší odraz svetla (páska nie je súčasťou lišty). ​

Vhodne vybrané ozdobné interiérové lišty a prvky dokážu aj najjednoduchšiu izbu skrášliť a spraviť ju zaujímavou. Súčasne dodávajú miestnostiam nový štýl, eleganciu, harmonický nádych, čím skrášlia a spríjemnie Vaše okolie.

POPIS VÝROBKU
 
Lišty pre nepriame osvetlenie sú moderné, elegantné a veľmi praktické interiérové doplnky . Tieto profily ukrývajú nepriame LED osvetlenie a umožňujú tak vytvoriť jemné a jedinečné svetelné efekty. Všetky prvky vnesú do interiéru teplo a zbavia ho surovosti typickej pre jediný zavesený zdroj svetla. Kompaktné LED pásiky sa ľahko montujú, vyznačujú se veľkou úspornosťou elektrickej energie a dlhou životnosťou a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. V kombinácii s rôznymi možnosťami LED pásikov ponúkajú veľmi zaujímavé a originálne osvetlenie. Plošné osvetlenie zabezpečuje dostatok svetla v celom interiéri, nepriame svetelné rampy zase intimitu pri večernej pohode, alebo farebné podčiarknutie atmosféry. Vhodným návrhom tak vznikne praktický a dizajnovo veľmi atraktívny svetelný komplet. Kompaktné, jednoduché a veľmi odolné lišty rôznych profilov vhodné nielen k dekorácii, ale aj k zakrytiu prasklín alebo elektrických káblov. Pre lepenie doporučujeme lepidlo zo sekcie príslušenstvo. Pretierateľné vodouriediteľnými farbami.
 
PARAMETRE VÝROBKU
Kolekcia      Prestige
Rozmer       240 x 10,8 x 12,2 cm
Dĺžka lišty   2,4 m
Materiál      PolyForce® - plastový materiál s vysokou hustotou a odolnosťou voči mechanickému  poškodeniu

Lepidlá vhodné na lepenie profilov viď záložka príslušenstvo.