logo

Produkty

 

 

Fototapeta KOMAR Imagine 4 XXL4-1031

Odolnosť:
stredná odolnosť
Farba:
ružová
Výrobca - Kolekcia:
KOMAR Imagine 4
Rozmery:
368 x 248 cm
Výrobca:
KOMAR
Motív:
kvety
Materiál:
vlies
Druh:
Moderné fototapety
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KOMAR/IMAGINE4/XXL4-1031
Dostupnosť: do 30 dní
83.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Fototapeta plná ružovkastých kvetov. Kvalitná fototapeta zjemní celú miestnosť, v ktorej sa bude nachádzať.
 
Uvedená cena je za 1 kus. Jeden kus je 3,68 x 2,48 m.
 
Rozmer: 368 x 248 cm
Počet dielov:
4
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná odolnosť
Odtieň podkladu: biely
Odtieň vzoru: ružový
Kolekcia: Imagine 4

 

Domáca kolekcia Komar zo série Imagine ponúka širokú škálu tradičných motívov a trendov súčasného dizajnu. Vysoko kvalitné fototapety sa vyznačujú inšpiratívnou zmesou dizajnových tém, ktoré sa hodia ku všetkým štýlom interiéru a dekorácií stien.

Prečo si vybrať vliesové fototapety?

Vliesové fototapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

O značke KOMAR

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom