logo

Produkty

 

 

Fototapeta KOMAR Imagine 4 X7-1016

Motív:
zvieratá
Odolnosť:
stredná odolnosť
Materiál:
vlies
Farba:
čierno-biela
Druh:
Moderné fototapety
Výrobca - Kolekcia:
KOMAR Imagine 4
Výrobca:
KOMAR
Rozmery:
350 x 250 cm
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KOMAR/IMAGINE4/X7-1016
Dostupnosť: do 30 dní
119.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Čierno-biela fototapeta plná života. Rozmanité rastliny a zvieratá prináša kvalitná fototapeta. Ozvláštni každú miestnosť kde sa bude nachádzať, tak nečakajte a objednajte si jednu!
 
Uvedená cena je za 1 kus. Jeden kus je 3,5 x 2,5 m.
 
Rozmer: 200 x 250 cm
Počet dielov:
4
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná odolnosť
Základný odtieň: čierno-biely
Kolekcia: Imagine 4
 

Domáca kolekcia Komar zo série Imagine ponúka širokú škálu tradičných motívov a trendov súčasného dizajnu. Vysoko kvalitné fototapety sa vyznačujú inšpiratívnou zmesou dizajnových tém, ktoré sa hodia ku všetkým štýlom interiéru a dekorácií stien.

Prečo si vybrať vliesové fototapety?

Vliesové fototapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

O značke KOMAR

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom