logo

Produkty

 

 

Fototapeta KOMAR Imagine 4 X4-1028

Farba:
zelená
Odolnosť:
stredná odolnosť
Materiál:
vlies
Motív:
kvety
Druh:
Moderné fototapety
Rozmery:
200 x 250 cm
Výrobca - Kolekcia:
KOMAR Imagine 4
Výrobca:
KOMAR
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KOMAR/IMAGINE4/X4-1028
Dostupnosť: do 30 dní
79.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 kus. Jeden kus je 2 x 2,5 m.
 
Rozmer: 200 x 250 cm
Počet dielov: 4
Materiál: vlies
Odolnosť: stredná odolnosť
Základný odtieň: zelený

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Vliesové fototapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

Domáca kolekcia Komar zo série Imagine ponúka širokú škálu tradičných motívov a trendov súčasného dizajnu. Vysoko kvalitné tapety sa vyznačujú inšpiratívnou zmesou dizajnových tém, ktoré sa hodia ku všetkým štýlom interiéru a dekorácii stien.

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom