logo

Produkty

 

 

Fototapeta KOMAR Imagine 4 4-050

Materiál:
papier
Výrobca - Kolekcia:
KOMAR Imagine 4
Farba:
modrá
Rozmery:
254 x 184 cm
Druh:
Moderné fototapety
Motív:
mapa
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca:
KOMAR
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KOMAR/IMAGINE4/4-050
Dostupnosť: do 30 dní
39.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kvalitná fototapeta celého sveta! Odkryjte v sebe malého cestovateľa a doprajte si fototapetu so sýtymi farbami. Fototapetu si môžete zaobstarať aj v neutrálnejšom odtieni.
 
Uvedená cena je za 1 kus. Jeden kus je 254 x 184 cm.
 
Rozmer: 254 x 184 cm
Počet dielov:
4
Materiál: papier
Odolnosť: stredná odolnosť
Odtieň podkladu: modrý
Odtieň vzoru: zmes farieb
Kolekcia: Imagine 4

 

Domáca kolekcia Komar zo série Imagine ponúka širokú škálu tradičných motívov a trendov súčasného dizajnu. Vysoko kvalitné fototapety sa vyznačujú inšpiratívnou zmesou dizajnových tém, ktoré sa hodia ku všetkým štýlom interiéru a dekorácií stien.

Prečo si vybrať papierové fototapety?

Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.

O značke KOMAR

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom