logo

Produkty

 

 

Detské tapety KOMAR Cars 1-404 - Panel

ODPORÚČAME
Motív:
Disney
Materiál:
papier
Povrch:
matný
Odolnosť:
nižšia odolnosť
Farba:
zmes farieb
Výrobca:
KOMAR
Vzor:
detský
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KOMAR/Cars/1-404
Dostupnosť: 14 - 21 dní
20.50 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 panel. Jeden panel má rozmery 0,73 m x 2,02 m.
Panel sa skladá z 1 časti s rozmermi : 73 cm x 202 cm. 
 
Veľkosť tapety sa dá prispôsobiť na akékoľvek rozmery stien, treba však vziať na vedomie, že tomu bude zodpovedať aj iná cena.
 
Rozmer: 0,73 m x 2,02 m
Opakovanie vzoru(raport): 0 cm
Materiál: papier
Odolnosť: nižšia odolnosť
Základný odtieň: sivý, tmavomodrý, fialový
 
Dizajnová tapeta s vašimi obľúbenými Disney postavičkami v kombinácii s rôznofarebnými tapetami vytvára moderný a vkusný doplnok interiéru pre tých najmenších.
 
Prečo si vybrať papierové tapety?
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.
 
O značke KOMAR

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?
 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom