logo

Produkty

 

 

Detské tapety GRAHAM&BROWN Kids@Home 105977

Výrobca - Kolekcia:
GRAHAM & BROWN Kids & Home
Farba:
Výrobca:
GRAHAM & BROWN
Materiál:
papier
Motív:
zvieratkový
Vzor:
detský
Povrch:
lesklý vzor
Odolnosť:
nižšia odolnosť
Výrobca: GRAHAM & BROWN
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: GRAHAM&BROWN/K@H105977
Dostupnosť: 14 - 21 dní
27.92 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 rolku. Jedna rolka je 10,00 m x 0,52 m.
 
Rozmer: 10,00 m x 0,52 cm
Opakovanie vzoru(raport): 64 cm
Materiál: papier
Základný odtieň: bledosivá imitácia dreva
Odtieň vzoru: zmes rôznych farieb - bielej, sivej, ružovej, tyrkysovej, fialovej,...

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Dizajnové tapety v kombinácii s rôznofarebnými vzormi a motívmi sú skvelými doplnkami, ktoré vytvárajú moderný a vkusný interiér. Tapety sú navzájom medzi sebou ľahko kombinovateľné, čo umožňuje vytvoriť naozaj jedinečnú a zároveň originálnu miestnosť presne podľa vašich predstáv.
 
Papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet v porovnaní s ostatnými druhmi. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nižšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením. 
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.
 
Kids@Home je kolekcia plná detských hrdinov. Macko Pú a Mickey Mouse, Frozen a ďalšie Disney postavičky na vás čakajú. Nesmú tak isto chýbať ani hrdinovia od Marvel. V rozmanitej kolekcii plnej farieb sa nájdu nielen Vaše malé detičky, ale aj dospievajúci teenegeri.

 


GRAHAM & BROWN firmu založili dvaja priatelia, Harold Graham a Henry Brown v 1946. Po predčasnej smrti Grahama, Brown pokračoval v podnikaní. Podarilo sa mu zachovať a posunúť firmu. V srdci spoločnosti Graham & Brown spočíva pevná úcta k jej zamestnancom, zákazníkom a životnému prostrediu, za čo vďačí predovšetkým osobnému prístupu Henryho Browna k podnikaniu.

 

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?
 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom