logo

Produkty

 

 

Detské tapety GRAHAM&BROWN Kids@Home 100102

Motív:
bodky
Vzor:
detský
Materiál:
vlies
Výrobca:
GRAHAM & BROWN
Farba:
bledosivá
Odolnosť:
stredná odolnosť
Povrch:
matný
Výrobca - Kolekcia:
GRAHAM & BROWN Kids & Home
Výrobca: GRAHAM & BROWN
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: GRAHAM&BROWN/K@H100102
Dostupnosť: 14 - 21 dní
27.16 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 rolku. Jedna rolka je 10,00 m x 0,52 m.
 
Rozmer: 10,00 m x 0,52 cm
Opakovanie vzoru(raport): 53 cm
Materiál: vlies
Základný odtieň: bledosivý
Odtieň vzoru: biely

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Dizajnové tapety v kombinácii s rôznofarebnými vzormi a motívmi sú skvelými doplnkami, ktoré vytvárajú moderný a vkusný interiér. Tapety sú navzájom medzi sebou ľahko kombinovateľné, čo umožňuje vytvoriť naozaj jedinečnú a zároveň originálnu miestnosť presne podľa vašich predstáv.

Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

 

Čítajte viac...

Kids@Home je kolekcia plná detských hrdinov. Macko Pú a Mickey Mouse, Frozen a ďalšie Disney postavičky na vás čakajú. Nesmú tak isto chýbať ani hrdinovia od Marvel. V rozmanitej kolekcii plnej farieb sa nájdu nielen Vaše malé detičky, ale aj dospievajúci teenegeri.

GRAHAM & BROWN firmu založili dvaja priatelia, Harold Graham a Henry Brown v 1946. Po predčasnej smrti Grahama, Brown pokračoval v podnikaní. Podarilo sa mu zachovať a posunúť firmu. V srdci spoločnosti Graham & Brown spočíva pevná úcta k jej zamestnancom, zákazníkom a životnému prostrediu, za čo vďačí predovšetkým osobnému prístupu Henryho Browna k podnikaniu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?
 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom