logo

Produkty

 

 

Detské tapety EIJFFINGER Mini Me 399041

Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca - Kolekcia:
EIJFFINGER Mini Me
Farba:
biela
Motív:
zvieratkový
Vzor:
detský
Výrobca:
EIJFFINGER
Materiál:
vlies
Povrch:
matný
Výrobca: EIJFFINGER
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: EIJFFINGER/MiniMe/399041
Dostupnosť: do 30 dní
64.54 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tapeta morského sveta plná kamarátov rozčaruje detičky. Otvorí im dvere do fantázie a sveta plnom zábavy! Tapeta je vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré si zamilujete. Nečakajte a poďte si vybrať jednu z nich!
 
Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10 x 0,52 m.
 
Rozmery rolky: 10 x 0,52 m                                                                                                                                              
Opakovanie vzoru (raport) : 53 cm
Materiál: vlies (smartpapier)
Odolnosť: stredná odolnosť
Odtieň podkladu: biely
Odtieň vzoru: modrý, zelený
Kolekcia: Mini Me
 
Kolekcia Mini Me od holandského výrobcu EIJFFINGER je naozaj podarená a originálna. Výrobcovia pri jej vytváraní brali ohľad na deti aj rodičov. Pre deti prichystali hravé vzory s európskymi a africkými zvieratkami, plaviacimi sa veľrybami, či pasúcimi sa jednorožcami v záhrade plnej lúčnych kvetov. Čerešničkou na torte v tejto kolekcii je skupina tapiet GLOW IN THE DARK - svietiace tapety s motívom mysterióznej nočnej oblohy, ktoré žiaria v tme. No povedzte, aké dieťa by nechcelo zaspávať pri pohľade na malé svietiace mesiačiky?
 
Prečo si vybrať smartpapierové tapety?
 
Rodičia si prídu na svoje z hľadiska materiálu - SMARTPAPER. Je to najkvalitnejší druh papierových tapiet tzv. DUPLEXzdvojená vrstva papiera s vliesovou membránou a vyššou odolnosťou od Eijffingera, ktorý nekladie dizajnérom žiadne obmedzenia. Tento materiál má zároveň dobrú priedušnosť a schopnosť zakryť jemné praskliny. Ľahko sa lepí aj odstraňuje.
V porovnaní s papierovými tapetami, SmartPaper je o triedu vyššie. Vo všeobecnosti papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nížšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením. 
 
O značke EIJFFINGER

S farebnými vzormi tapiet a látok spoločnosť EIJFFINGER chce skrášľovať náš svet. Po všetky roky sa ich tvorivosť, zvedavosť a túžba po inovácii nezmenila. Vždy sa zaujímajú o najnovšie trendy vo farbách, vzoroch, zdobení a inovácie materiálov. Každodennou prácou v EIJFFINGER je ozdobovanie sveta v odlišných štýloch. V Holandsku, na domovskej základni, prechádza ich dizajn všetkými divíziami pred tým než opustia sklad a pošlú ich do celého sveta. Zástupcovia spoločnosti zosobňujú značku a uskutočňujú víziu.

Vytvorte skvelú kombináciu!

K tejto tapete sa skvele hodí tapeta od EIJFFINGER z tej istej kolekcie Mini Me. CHALK BOARD tapeta je veľmi špeciálna, pretože deti na nej môžu popustiť uzdu fantázie a môžu na  ňu kresliť!

          

 

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom