logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

Detská fototapeta KOMAR Zvonilka 4-416

Materiál:
papier
Druh:
Detské fototapety
Výrobca:
KOMAR
Rozmery:
368 x 127 cm
Odolnosť:
nižšia odolnosť
Motív:
Disney
Farba:
zmes farieb
ID produktu: KOMAR/Zvonilka/4-416
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 14 - 21 dní
39.90
rolka

Uvedená cena je za 1 fototapetu. Jedena fototapeta má rozmery 3,68 m x 1,27 m.
Fototapeta sa skladá zo 4 častí s rozmermi : 92 cm x 127 cm. 
 
Veľkosť fototapety sa dá prispôsobiť na akékoľvek rozmery stien, treba však vziať na vedomie, že tomu bude zodpovedať aj iná cena.
 
Rozmer: 3,68 m x 1,27 m
Počet dielov: 4
Materiál: papier
Odolnosť: nižšia odolnosť
Základný odtieň: zmes farieb
 
Dizajnová fototapeta s vašimi obľúbenými Disney postavičkami v kombinácii s rôznofarebnými fototapetami vytvára moderný a vkusný doplnok interiéru pre tých najmenších.
 
Prečo si vybrať papierové fototapety?
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.
 
O značke KOMAR

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

 
 
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom