logo

Produkty

 

 

Detská fototapeta KOMAR Macko Pú 4-453

Farba:
zelená
Druh:
Detské fototapety
Materiál:
papier
Motív:
detský
Odolnosť:
nižšia odolnosť
Rozmery:
254 x 184 cm
Výrobca:
KOMAR
Výrobca: KOMAR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: KOMAR/Macko Pú/4-453
Dostupnosť: 14 - 21 dní
39.90 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 fototapetu. Jedena fototapeta má rozmery 2,54 m x 1,84 m.
Fototapeta sa skladá zo 4 častí s rozmermi : 127 cm x 92 cm. 
 
Veľkosť fototapety sa dá prispôsobiť na akékoľvek rozmery stien, treba však vziať na vedomie, že tomu bude zodpovedať aj iná cena.
 
Rozmer: 2,54 m x 1,84 m
Počet dielov: 4
Materiál: papier
Odolnosť: nižšia odolnosť
Základný odtieň: hnedý, zelený, béžový
 
Kto by sa rád nepripojil k dobrodružstvu Macka Pú a jeho veselých priateľov? Fototapeta, ktorá premení detskú izbu na rozprávkovo zázračnú krajinu. Očarí nielen malé detičky ale aj rodičov jej farebným prevedením a hravosťou.
 
Prečo si vybrať papierové fototapety?
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.
 
O značke KOMAR

Od roku 1967 spoločnosť Komar Products stojí za inovatívne nápady, dizajn a kvalitu v tlačenom sektore. S vysoko kvalitným papierom a netkanými fototapetami sú známi aj za hranicami Nemecka a stali sa popredným výrobcom v ich odbore. Ohromuje zákazníkov ich rozmanitými a nápadnými dekoráciami na stenu po celom svete.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Papierové tapety sú najmenej odolný druh tapiet v porovnaní s ostatnými druhmi. Už niekoľko rokov sú na ústupe, no stále sa tešia obľube u menej náročných zákazníkov kvôli nižšej cene. Papierové tapety zaujmú pestrými farbami a vzormi vytvorenými tlačením, ale aj v kombinácii s lisovaním rôznych štruktúr či krčením. 
 
Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.
 
Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.
 
Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.
 
 
 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom